O nas

 

Produkcją odzieży personalizowanej w Fontolook zajmujemy się przeszło 5 lat. Wiemy wszystko o potrzebach sportowców, jesteśmy specjalistami w spełnianiu ich oczekiwań. Co nas wyróżnia? Połączenie tego, co dla was najważniejsze – jakości, wygody, doskonałego stylu i świetnej ceny. Do tego dodajemy przyjazną obsługę – skupiamy się na tym, aby etap zamawiania i realizacji był dla naszych klientów jak najłatwiejszy, szybki i wygodny.

 

Spersonalizowana odzież

i akcesoria sportowe na zamówienie

 

Nasze produkty powstają w zgodzie z indywidualnymi potrzebami klientów. W ofercie posiadamy wiele wzorów i modeli odzieży sportowej oraz akcesoriów, na każdym z nich możemy stworzyć dowolny projekt graficzny i wkomponować firmowe logo. Powstałe produkty to niewielkie serie, tworzone na konkretne zamówienie – szyjemy linie już od 10 sztuk.

 

Perfekcja w każdym calu, bo my mierzymy wyżej

 

Nie uznajemy półśrodków. Wiemy doskonale o tym, że rynek odzieżowy jest przesycony ubraniami niskiej jakości, które po pierwszym praniu wyglądają bardzo źle. Używane w masowej produkcji materiały, to transportowane z drugiego końca świata dzianiny i tkaniny słabego gatunku. Nasączane chemikaliami, które podczas przewozu drogą morską zabezpieczają je przed pleśnią i zniszczeniem, trują środowisko i użytkowników, którzy je noszą. Szyte bez poszanowania praw człowieka i godności pracowników. Wiemy doskonale, że nasi klienci oczekują więcej. Dlatego tak ważne są dla nas odpowiedzialnie podejmowane decyzje biznesowe. Stawiamy na zdrowie, jakość, bezpieczeństwo i szacunek dla pracy.

 

Każdy z naszych produktów wykonany jest z materiałów polskiej produkcji. To bezpieczne, certyfikowane dzianiny oraz tkaniny, które spełniają najwyższe normy. Szyjemy wyłącznie w sprawdzonych, polskich szwalniach. To sprawdzone i cenione zakłady produkcyjne, które na pierwszym miejscu stawiają wyśrubowane standardy doskonałej jakości.

 

Odzież sportowa, która będzie cię reklamować

 

Zadbaj o promocję marki lub wydarzenia. Posiadamy w ofercie szeroki wachlarz modnych ubrań oraz akcesoriów sportowych, które mogą stać się nośnikiem twojego logo. To fantastyczny sposób na promocję, która będzie przez użytkowników noszona z radością.

Unikalne projekty grafiki reklamowej powstają w zgodzie z wytycznymi i potrzebami projektu oraz klienta. Powierzchnia, styl, kolorystyka zawsze są dostosowane do oczekiwań odbiorców. Powiedz nam, czego potrzebujesz, a my zajmiemy się resztą. Ogranicza nas wyłącznie wyobraźnia.

511-048-885

Fontolook Dorota Ciura

Ul. Dąbrowskiego 8 lok. 19

42-217 Częstochowa

NIP 949-034-56-32

Regon 243636244